• Basın Listem'e Hoş Geldiniz

Özellikler

Dikkat Çeken Bültenler Hazırlayın; 6 farklı tasarım ile daha dikkat çekici bültenler hazırlayarak, bültenlerinizin görüntülenme ve dikkat çekme oranını arttırabilirsiniz. Dilerseniz kendi bülten / davetiye tasarımınızı da kullanabilirsiniz!
Geniş ve Güncel Basın Veritabanı; Devinim Veritabanı Yönetimi, sahp olduğu data oluşturma ve güncelleme alt yapısı ile hazırlanan BasınListem 81 ilin tamamında kayıtlı, 3 Bin'e yakın basın yayın organı, 15 Bin'den fazla basın mensubundan oluşan veritabanı ile, Ulusal, Yerel, Sektörel ve İnternet basının tamamına ulaşmanızı sağlar.
Her İhtiyaca Uygun paketler; Birbirinden bağımsız 3 farklı fiyatlama modeli ile tasarlanmış 10 farklı paket ile, her bütçeye uygun çözümler sunuyor, ihtiyacınıza uygun fiyatlama modelleri ile ödediğinizin karşılığını almanızı sağlıyoruz.
Gerçek Zamanlı Raporlama; Bülten gönderimlerinizin raporunu gerçek zamalı takip ederek, açan ve tıklayan basın mensuplarını tek tek görebilir, raporunuzu Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.
Mobil Arayüz; Basın Listem, arayüzü, %100 mobil uyumludur. bu sayede BasınListem'i cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.