• Basın Listem'e Hoş Geldiniz

KVKK & Gizlilik

Kişisel verileriniz bizim için önemlidir!

Kişisel verilerinizi yalnızca ilgili mevzuatta belirtilen veya işlendikleri amaç için gerekli olan azami süre ve herhalde kanuni zamanaşımı süreleri kadar muhafaza edeceğimizi temin ediyoruz. Basın Mensupları ve kullanıcılarımıza ait elde ettiğimiz her türlü bilgiyi, en az kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korumanın sözünü veriyoruz.

BasınListem.com’u kullanmadan önce, KVKK Aydınlatma metnimizi ve Gizlilik Politikamızı okumanızı önemle rica ederiz.

BasınListem, Medya Veritabanı olarak hizmet vermekte olup, Basın mensuplarının kurumumuz üzerinden rahatsız edilmediğinden emin olmak için her türlü tedbiri almaya çalışmaktayız.  Basın mensuplarının çalışma hayatlarında önemli yardımcılarından birisi olma amacımıza paralel olarak yalnızca, izin verdikleri sektör ve konularda basın bültenleri almalarını sağlamak için yıl içerisinde birden fazla defa telefon ve/veya e-posta ille ilgilendikleri sektör ve konular tarafımızdan düzenli olarak teyit edilmekte ve güncellenmektedir.

BasınListem üzerinden bülten almak istemiyorsanız;

  • ·         Gelen bültenlerin altında yer alan “Bu e-postayı almak istemiyorsanız lütfen tıklayın.” linkine tıklayarak ilgili PR ajansı ve/veya markayı engelleyebilir
  • ·         Gelen basın bültenine, talebinizi yazarak iletebilir.
  • ·         bulten@basinlistem.com üzerinden yada 0850 885 4545 numaralı hattımızdan her türlü şikayet ve talebinizi iletebilir.

Tarafımıza ulaşan şikayet ve talepler en geç 24 saat içerisinde yanıtlama en fazla 7 gün içerisinde sonuçlandırma taahhüdünü vermekteyiz.

Devinim Veritabanı Yönetim Yay.İlt.Hiz.Ltd.Şti