• Basın Listem'e Hoş Geldiniz

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası‘nda belirtilen şartları ve ‘Kullanıcı Sözleşmesi‘ bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmektesiniz.

İşbu Gizlilik Politikası’nı tamamen kabul etmiyorsanız, lütfen Site’yi yüklemeyiniz, Hizmetler’e erişim sağlamayınız.

BİLGİLERİN KULLANILMASI VE KORUNMASI

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından SSL(Secure Sockets Layer) sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir. Basın Mensupları ve kullanıcılarımıza ait elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve kullanıcılarımız tarafından ulaşılabilmektedir.

KREDİ KARTI VE ÖDEME BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİ

Kullanıcıların kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Bu bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip doğrudan ilgili bankaya ulaştırılır. Kullanıcının ödemeye dair bilgileri ise sadece alınan hizmet veya ürünün kullanıcıya faturalandırılması amacıyla kullanılır.

VERİ GÜVENLİĞİ UYGULAMALARI

Sizden topladığımız verilerin kaybolmasını, amacı dışında kullanılmasını ve yetkisizce değiştirilmesini engellemek için idari, teknik ve fiziksel güvenlik önlemlerimiz bulunmaktadır. Ancak verilerin kaybolması, amacı dışında kullanılması ve yetkisizce değiştirilmesini tamamen engelleyebileceğimiz konusunda garanti verememekteyiz. Çevrimiçi olarak paylaşılan her veri, potansiyel olarak yetkisizce erişilebilir ve yetkisi olmayan kişilerce kullanılabilir. 

ŞİFRENİN GÜVENLİĞİ VE SORUMLULUK 

BasinListem.com portalına giriş yapabilmeniz için kayıt sırasında oluşturulacak şifrenin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Şifrenin yalnızca kullanıcı tarafından bilinmesi gerekmektedir, şifrenin 3. kişilerin eline geçmesi durumunda Şirket sorumluluk kabul etmez ve bir zarar oluşması halinde kullanıcıdan talep edebilir. 

ÜÇÜNCÜ SİTELERE BAĞLANTI VERİLMESİ 

Web sitemizde, BasınListem.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaretiniz sırasında, ziyaret ettiğiniz sitenin güvenlik politikaları ve kullanım koşulları dahilinde gezinirsiniz. Söz konusu web sitelerinin, politika ve uygulamalarından Şirket sorumlu değildir. 

İZİNLİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİ 

Şirket, yasaların düzenlediği şekilde basın mensubu ve kullanıcıları ile eposta, veya telefon yolu ile iletişim kurabilir, izinli bülten gönderebilir, pazarlama yapabilir, üçüncü kişiler adına gönderim yapabilir, bu iletişim faaliyetlerinden istatistik amacıyla veri toplayabilir. Kullanıcı, işbu bildirimi kabul etmekle, bu yollar ile kendisi ile iletişime geçilmesine ve ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermiş sayılır. 

Kullanıcılar, diledikleri zaman BasinListem.com’dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Bu e-postayı almak istemiyorsanız lütfen tıklayın.” linkine tıklayarak, bulten@basinlistem.com adresine e-posta göndererek ya da 0850 885 4545 numaralı arayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. 

BİLDİRİMDE VE SİSTEM ÖZELLİKLERİNDE DEĞİŞİKLİK 

Şirket, sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri, görsel unsurları, önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, kullanımını askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutar. Kullanıcının Şirket ile arasında olan sözleşmeden kaynaklı hakları saklıdır. 

Şirket, işbu bildirim üzerinde değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda sitede yayınlanmakla yürürlüğe girer. Bildirimin güncel halini takip etmek, kullanıcının sorumluluğundadır.

Devinim Veritabanı Yönetim Yay.İlt.Hiz.Ltd.Şti

Mersis no: 294034595900011

Adres: OSB.Mah.Birlik San.Sit.Birlik-2 İş Mrk.Kat:3 Dai:346 Beylikdüzü İstanbul

Telefon: 0850 885 4545

E-Posta Adresi: iletisim@basinlistem.com