Haber Tarihi Apr 01,2024 22:37

Tchibo’yla açık havada hareket zamanı

“Tchibo, baharın gelişiyle spor aktivitelerinin olmazsa olmazlarını bir araya getirdiği yeni teması “Açık Havada Hareket Zamanı” ile her antrenmanınızda size destek olmaya hazır.”

Her hafta yenilenen temalarıyla birbirinden fonksiyonel ve şık ürünleri bir araya getirerek müşterilerine farklı alternatifler sunan Tchibo; antrenman keyfini doyasıya yaşamanız için gerekli her ürünü derlediği “Açık Havada Hareket Zamanı” temasıyla baharı enerji dolu bir şekilde karşılıyor.

Konforlu bir spor şıklığı için ilk adresiniz Tchibo

Her zevk ve ihtiyaç için alternatifler bulunduran Tchibo’nun yeni temasıyla açık havada antrenman keyfini doyasıya yaşarken tarzınızı da konuşturabileceksiniz. Spor için olduğu gibi gündelik konforun vazgeçilmezlerinden spor tayt ve eşofman, creora® fiberli kumaşıyla yüksek giyim konforu ve ideal hareket özgürlüğü sağlıyor. DryActive Plus malzemesi sayesinde hava alan, nem emen ve çabuk kuruyan spor tişört ve şort, doğayı ve çevreyi koruyan sürdürülebilir tarım sonucu üretilen Tchibo ürünlerinden. Geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanan 2’si 1 arada spor tişörtü, tek tek veya birlikte giyebileceğiniz rahat kesimli tişört seçeneklerinden oluşuyor.

Daha keyifli bir antrenman için aradığınız her şey Tchibo’da

Spor rutininizi açık havaya taşırken antrenmanlarınıza keyif ve kolaylık katacak ürünleriyle Tchibo yanınızda. Antrenmanların olmazsa olmazı spor havlu, son derece emici ve çabuk kuruyan mikrofiberden oluşuyla nemli kalmıyor. Su geçirmez üst değiştirme çantası, hem ıslak zeminlerde üstünüzü değiştirmek hem de antrenman sonrasında nemli kıyafetlerinizi veya yüzme ekipmanlarınızı koymak gibi farklı kullanım şekillerine sahip. Çok amaçlı askılı çanta, modern tasarımıyla dikkat çekerken anahtarlarınızı, kartlarınızı veya diğer küçük eşyalarınızı ayrı ayrı taşıma derdinden sizi kurtarıyor. USB kablosuyla kolayca şarj edilebilen LED şişe soğutucu ve LED pilli masa lambası seti, farklı kademelerde aydınlatma seçeneği sunarak spor yaptığınız her yere hoş bir atmosfer katacak.