Haber Tarihi Jun 24,2022 17:10

PRONTOTOUR’DAN BAYRAMA VE YAZA ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI

“Prontotour’da Kurban Bayramı ve yaz tatilini doya doya yaşamak isteyenler için indirim fırsatları bitmiyor. “Dünya üstüne üstüne geldiyse, orda bi tur: Prontotour” sloganıyla yola çıkan lider tur operatörü, tatil paketlerinde 500 TL’den 1000 TL’ye kadar indirim seçenekleriyle bu yıl herkese tatil yaptırmayı hedefliyor.”

Turizm sektöründe pandemi sonrası misafirlerine farklı seçeneklerde birçok tatil paketi sunan Prontotour, internet sitesinden yeni indirim kampanyalarını seyahat severlerle buluşturmaya devam ediyor. Prontotour, haziran sonuna kadar “Anında 1.000 TL İndirim” fırsatıyla 9 bin 400 TL ve üzeri yurt dışı tur alanlara anında oda başı 1000 TL indirim veriyor. Bazı tur paketlerinde Eş & Dost’a özel yüzde 20 indirim veya Sharm el Sheikh gibi tatil paketlerinde ise yüzde 30 indirim seçenekleri sunan Prontotour’da, henüz tatil kararı vermeyenler için erken rezervasyonun son döneminde yurt dışı turlarda yüzde 30, yurt içi kültür turlarında ise yüzde 35 indirim fırsatları sürüyor.

Akbank Mobil’e özel indirim!

Akbank Mobil kullananlara Prontotour’dan 500 TL indirim var! Akbank Mobil kullanıcıları iki kişilik odada kişi başı tur ücreti 2 bin 500 TL ve üzeri, tek kişilik konaklamalarda 5 bin TL ve üzeri olan paketlerde oda başı 500 TL indirimden yararlanabiliyorlar. Akbank Mobil’e giriş yaparak ana sayfada yer alan kampanyalar bölümünden kampanya detaylarını öğrenebilmek mümkün. Ayrıca Prontotour’da kamu ve özel sektörde pek çok kuruma özel indirim seçenekleri bulunuyor.

Cep dostu yurt dışı turları

Bu yaz doğal güzelliği, tarih ve kültürel özellikleriyle yurt dışının en popüler coğrafyalarını Prontotour kalitesiyle keşfedebilirsiniz. Üstelik yüzde 30 indirimli erken rezervasyon fırsatı devam ediyor. Baştan başa Mısır, Vizesiz Sharm, Balkan Ekspresi, Belgrad ve Budva turları, Fas’ın Kraliyet Kentleri turu, Orta Avrupa’da 5 ülke, İtalya Çizme Rotası ile gemi ve nehir turları Kurban Bayramı ve yaz dönemi en çok tercih edilenler arasında. Vizeyle uğraşmak istemeyen seyahat severler için de Prontotour’un vizesiz turlar sayfasında pek çok seçenek bulunuyor. Prontotour’un yurt dışı turları uçaklı veya otobüslü alternatiflerle bin 828 TL’den başlıyor.

Yurt içinin en gözde rotaları!

Prontotour’un yurt içini karış karış gezme fırsatı sunan kültür turlarında yüzde 35’e varan indirimler uygulanıyor. Gerek Kurban Bayramı’nın gerekse yaz döneminin en gözde rotaları arasında Ege-Akdeniz, Kuzey Ege ile Likya turları yer alıyor. Deniz odaklı kültür rotalarını kuzeyin püfür püfür havasını yansıtan Karadeniz Rüzgârı ve Batum turları takip ediyor. Prontotour’un yurt içi tur paketleri arasında yaz döneminde Isparta Lavanta Hasadı turları, Bozcaada Bağ Bozumu Festivali, Kuşadası-Çeşme-Seferihisar yüzme turları gibi hafta sonuna özel kültür turları da yer alıyor. Öte yandan her mevsim ayrı bir güzel olan Kapadokya Bölgesi yine yazın en çok talep gören yerleri arasında. Prontotour’un otobüs ve uçak seçenekli yurt içi kültür turları 339 TL’den başlıyor.