• Basın Listem'e Hoş Geldiniz

Özellikler

Basın Listesi Güncelleme Derdinden Kurtulun!

Bırakın bunu bizim çağrı merkezimiz halletsin, siz hesabınıza girin, dilediğiniz basın yayın kuruluşu yada basın mensubunun güncel iletişim bilgilerine ulaşın. İl, Sektör/Konusu, Yayın Türüne göre ihtiyacınıza uygun basın listelerini kolayca oluşturun. Üstelik BasınListem önceden hazırladığınız Basın Listelerini, her servisinizden önce, kendi veritabanına bağlanarak on anki en güncel data ile sizin yerinize günceller, bu sayede her servisiniz en güncel basın datasına yapılır. Siz de her bülten servisinde tekrar tekrar basın listesi hazırlamak zorunda kalmazsınız.

Profesyonel Basın Bültenleri Hazırlayın!

6 farklı tasarımla, daha fazla dikkat çekici basın bülteni hazırlayabilir, dilerseniz, kendi HTML tasarımınızı da kullanabilirsiniz. Bu sayede bütenlerinizin, alıcıları tarafından fark edilmesini sağlayacaksınız. 

Engellere Takılmayın!

BasınListem ile hazırladığınız bültenlerde fotoğraflarınız bülten boyutuna küçültülerek(okuyucu üzerine tıkladığında ojinal kopyasına ulaşabilmektedir) gönderilen e-postalar en fazla 40-50 KB  olması sağlanır, bu sayede, hem basın mensuplarının e-posta kutularını doldurmaz, hem de alıcı mail sunucular tarafından engellenme ihtimali en aza indirgenmiş olur. 

Bülten Servislerinizi Planlayın!

Yayın türüne göre, tekrar gönderilmesini istediğiniz tarihe göre v.b.gibi istediğiniz bülteni, istediğiniz tarih ve saat için önceden planlayabilirsiniz. Bülten servisiniz başladığında, biz size hatırlatırız.

Raporlarınızı Takip Edin!

Bülteniniz, kaç kişiye gönderilmiş? Kimlere ulaşmamış? Kimler açmış? Ne zaman açmış?

Sizi Engelleyen Basın Mensuplarını Raporlayın!

Dilerseniz, siz de bültenlerinizin gitmesini istemediğiniz basın mensuplarını engelleyebilirsiniz!

İhtiyacınız Kadar Ödeyin!

İster ayda 1 adet, isterseniz 1000 adet bülten servis ediyor olun. İster sadece 1 müşteri için, ihtiyacınız olsun ister 100 müşteri için. BasınListem esnek ve çeşitli fiyatlama yapısı ile tüm ihtiyaçlarınız için en uygun maliyetleri müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. İhtiyacınız için en uygun paketi, seçmek için; 0.850 885 45 45 & 0.212.875 62  bizleri arayabilir. Yada İletişim formumuzu doldurabilirsiniz.