Haber Tarihi Eyl 19,2020 12:25

CARTOON NETWORK OKULA DÖNÜŞÜ BÜYÜK ÖDÜLLÜ KRAL ŞAKİR YARIŞMASIYLA KUTLUYOR

“Eğlenceli çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network, okuladönüşü Kral Şakir’in yeni bölümleri vebüyük ödüllü bir yarışma ile kutluyor. 21 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr adresinde yapılacak yarışmayla çocuklar birbirindenfarklı Kral Şakir ürünlerinin olduğu okula dönüş paketinin sahibi olabilecek.Bunun yanında Kral Şakir’in en yeni bölümleri Cartoon Network televizyonkanalında, Fil Necati’nin eğlenceli Youtuber olma maceraları ise CartoonNetwork’ün Youtube kanalında çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor. ”

Cartoon Network’ün ilk yerli çizgi filmi Kral Şakir, birbirinden güzel sürprizlerle okul sezonuna ‘Merhaba’ diyor. Çocukları www.cartoonnetwork.com.tr adresinde 21 Eylül-11Ekim tarihleri arasında Kral Şakir Okula Dönüş Yarışması bekliyor. Yarışmada 5 kişi; Kral Şakir oyuncakları, okul çantası, kalemlik, 8’li okuma kitabı seti ve kırtasiye seti, defter, suluk, beslenme kutusu, nevresim takımı, sweatshirt, kodlama oyunundan oluşan büyük okula dönüş paketi hediyesini kazanma şansı yakalayacak. Bu hediyelerin yanı sıra tam 50 kişi Varol Yaşaroğlu imzalı poster ve çıkartma kazanacak.

Cartoon Network’ün Kral Şakir sürprizleri yarışmayla bitmiyor. Kral Şakir’in yepyeni maceraları hafta içi 18.00’de, hafta sonu ise kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 14.00’te çocuklarla buluşuyor.

Fil Necati’nin Yeni Videoları Cartoon Network’ün Youtube Kanalında

Kral Şakir’in yakın dostu Fil Necati de boş durmuyor! Fil Necati, Cartoon Network’ün Youtube kanalında yeni videolarıyla Youtuber olarak çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Kendisini Youtube’un gurmesi olarak tanıtan Fil Necati, “Ters düz takla, düşmanı hakla, boş boş durma videomu like’la” diyerek selamladığı takipçileri için birbirinden güzel içerikler hazırlıyor. Youtuber Necati’nin birbirinden komik videoları her cumartesi Cartoon Network Türkiye Youtube kanalında ve www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklarla bir araya geliyor.

Varol Yaşaroğlu: Kral Şakir Cartoon Network’te Çocukları Bekliyor

Cartoon Network’ün Türkiye’deki ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, “Kral Şakir Cartoon Network ekranlarından yükselen ve Türkiye’nin dünyaya açılan bir milli kahramanı oldu. Yeni okul döneminde Kral Şakir yeni yarışmalar ve yeni bölümleriyle yine çocuklarla olacak. Çocukları Cartoon Network’te bekliyoruz” dedi.