Haber Tarihi Eyl 12,2020 09:56

DC ve Cartoon Network'ün en sevilen karakterleri çocuklarla buluşuyor

“Dünyaca ünlü DC karakterleri ve Cartoon Network’ün en sevilen karakterleri tüm dünyadan çocuklarla bir araya gelecek. 24 saat sürecek DC Kids FanDome etkinliği ileçocuklar, ilk defa sanal bir deneyim yaşayacak. Çocuklar; Batman’den DC SuperHero Girls’e ve hatta Teen Titans Go’ya kadar hayranı oldukları CartoonNetwork’ün sevilen kahramanlarının özel mekanlarına ve gizli üslerine misafir olacak.Etkinliğe katılan çocuklar sevilen Cartoon Network çizgi filmlerinin özel videolarınıizleyebilecek, oyunlarla keyifli zaman geçirecek, çizgi roman karakterleriyle buluşacak ve birbirinden eğlenceli sürprizleri ücretsiz olarak keşfedecek.”

Türkiye’den ve Dünyanın dört bir yanından çocuklar, DC Kids Fan Dome ile sevdikleri karakterlerle online bir etkinlikte buluşacak. Pandemi sebebiyle sanal dünyaya taşınan ve ilk kez gerçekleştirilecek bu etkinlikle çocuklar, en sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network’ün karakterlerinin yanı sıra DC’nin çizgi roman karakterleri ile de bir araya gelebilecek. 12 Eylül Cumartesi günü Türkiye saatiyle 20.00’da başlayacak ve 24 saat sürecek etkinlikte çocuklar Batman, Teen Titans, Super Hero Girls gibi en sevilen kahramanlarla  yakalayacak.

DCKidsFanDome.com adresinden ücretsiz olarak katılabilecekleri bu özel etkinlikte Batman’in gizli yarasa mağarasından Teen Titans’ın kulesine, DC Super Hero Girls’ün Sweet Justice Cafe’sine kadar birçok efsanevi mekân online olarak gezilebilecek. Ayrıca çocuklar favori kahramanlarıyla karaoke yapacak, en sevdikleri kahramanları nasıl çizebileceğini öğrenecek ve onlarca farklı etkinlikle inanılmaz bir deneyim yaşayacak.

Her yaştan çocuk ve yetişkinin keyifli vakit geçireceği DC Kids FanDome etkinliğine katılanlar Cartoon Network çizgi filmlerinden oyunlara birçok özel içeriğine erişme şansı da bulacak.