Haber Tarihi Ağu 11,2020 14:43

Serez Dondurmacısı bir tıkla kapınızda

“Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kaliteli, doğal, taze, besleyici ve sağlıklı olmasından ödün vermeyen Serez Dondurmacısı,yeni kurumsal web sitesi ile kullanıcılara daha kolay ve pratik bir arayüzsunuyor. Kullanıcı dostu yeni web sitesinde ziyaretçiler, SerezDondurmacısı’nın sütlü, sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, azyağlı, az şekerli, yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzeresekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidine bir tıklaulaşabiliyor. ”

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosu ile yol alan Serez Dondurmacısı,onlarca farklı ve doğal ürünüyle her türlü damak zevkine hitap ediyor. Sütlü,sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, az yağlı, az şekerli,yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzere sekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidi sunan Serez Dondurmacısı’nın hiçbir ürününde katkı maddesi, kimyasal kıvam artırıcı,tatlandırıcı, gıda aroması, gıda boyası veya hazır şurup bulunmuyor. Dondurmayı oluşturan her bir malzeme titizlikle teste tabi tutularak, içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı (pestisit) olmayan hammaddeler üretime dahil ediliyor.

Serez Dondurmacısı şubelerinde olduğu gibi yeni kurumsal web sitesinde de tüm dondurma çeşitlerini tüketicilerine sunuyor.Kullanıcı dostu yeni web sitesi sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından Serez Dondurmacısı’nın her türlü ürününe bir tıkla ulaşmak mümkün. Web sitesinde tüm dondurma çeşitlerinin yanısıra Serez Dondurmacısı’nın kuruluş hikayesinden dondurmaların yapılış sürecine kadar tüm bilgiler tüketiciyle şeffaf bir şekilde paylaşılıyor.

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı’nın ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem,Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra yenilenen web sitesi www.serezdondurmacisi.com,Getir Yemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşabilirsiniz.