Haber Tarihi Ağu 05,2020 14:17

ŞİŞLİ BELEDİYESİ TERCİH DÖNEMİNDE DE ADAYLARIN YANINDA!

“Şişli Belediyesi,YKS’de başarılı olan üniversite adayları için 7-10 Ağustos tarihleri arasında “Üniversite Tercih Danışma Günleri” düzenliyor. Şişli Belediyesi Ana Hizmet Binası girişi, Maçka Demokrasi Parkı ve Şişli Camii Meydanı’nda kurulan stantlarda rehber öğretmenler, adaylara tercihlerinde yardımcı olacak.”

YKS sınavında adaylara, su ve maske dağıtan Şişli Belediyesi, tercih döneminde de onların yanında olmayı sürdürüyor. Belediye, bu amaçla üniversite adayları için 7-10 Ağustos tarihleri arasında “Üniversite Tercih Danışma Günleri” düzenliyor.

Şişli Belediyesi Ana Hizmet Binası girişi, Maçka Demokrasi Parkı ve Şişli Camii Meydanı’nda oluşturulan stantlarda görevli rehber öğretmenler; 12.00-17.00 saatleri arasında, adaylara tercihlerinde yardımcı olacak. Pandemi kurallarına uygun olarak adaylar, stantlara ateşleri ölçülerek alınacak. Ayrıca adaylara, dezenfektan ve maske de dağıtılacak.

Tercih Günleri’nde adayların geleceklerini doğru planlamalarına yardımcı olmak adına tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Gençler ülkemizin aydınlık geleceği. Yaşamlarının dönüm noktası olan tercih döneminde onları yalnız bırakmayacağız. Çocukları sınavı kazanan tüm komşularımızın içi rahat olsun” dedi.