Haber Tarihi Ağu 04,2020 18:54

INCIA ile Tepeden Tırnağa Yaz Bakımı

“INCIA’nın %100 doğal içeriğe sahip bakım ürünleriyle yazın keyfini doya doya çıkarın!”

Cildimiz yaz aylarında hava sıcaklarındaki artış, güneş, deniz ve havuzun yıpratıcı etkileri nedeniyle kuruyor, yıpranıyor ve ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor.

INCIA ürünleri %100 doğal içerikleri ile cildinizi dış etkenlere karşı koruyarak sıcak hava, aşırı güneş gibi çevresel şartların cildinize zarar vermesini önlüyor.

INCIA tamamen doğal içeriğe sahip Doğal Koruyucu Vücut Losyonu, Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı ve Hindistan Cevizli Dudak Besleyici ile yazın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak 3’lü bakım önerisi sunuyor.

Çevrenin olumsuz etkilerinden INCIA Doğal Koruyucu Vücut Losyonu ile korunun

INCIA Doğal Koruyucu Vücut Losyonu içeriğinde yer alan tamamen doğal mikrokapsüle limon okaliptüsü sayesinde sizi ve sevdiklerinizi yaz boyunca çevresel olumsuzluklara karşı koruyor. İçerdiği bitkisel gliserin, sorbitol ve Skualenile cildin beslenmesine, yoğun bir şekilde nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı oluyor. Doğal Koruyucu Vücut Losyonu, güçlü bir antioksidan olarak bilinen E vitamini sayesinde cildi serbest radikallere karşı korumaya da destek olurken 2 aydan itibaren bebeklerin hassas cildinde dahi güvenle kullanılabiliyor.

Daha parlak ve canlı bir cilt için: INCIA Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı

INCIA Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı, çatlayan cildinizi nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor. Uygulandıktan sonra hızla emilen ve nemlendirme etkisini gün boyu sürdüren saf shea ve argan yağları, cildinizde kuruyan bölgelere bakım desteği sağlayarak cildin gerilmesini engelliyor. Hindistan cevizi, Hint ve kayısı yağları, E vitamini içerikleri ile cilt hücrelerini koruyan Doğal Çatlak Önleyici Bakım Yağı cildinizi canlandırarak ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasına destek oluyor.

Derinlemesine nemli ve yumuşacık dudaklar

INCIA Hindistan Cevizli Dudak Besleyici, Hindistan cevizi, shea, Hint ve kayısı çekirdeği yağları ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine ve hızlı bir şekilde nemlendiriyor, dudaklarınızdaki kuruma ve çatlaklara karşı savaş açıyor. Arıların ürettiği %100 doğal bal mumu sayesinde dudaklar nemini gün boyunca kaybetmiyor ve yumuşacık kalıyor. INCIA Hindistan Cevizli Dudak Besleyici, hoş kokusuyla ve yenilebilir formülüyle bu yaz yanınızdan ayıramayacağınız bir ürün olmaya aday!