Haber Tarihi Tem 28,2020 14:09

Bayramın yıldızı Cunda Fora Glamping olacak

“Sosyal mesafe ve hijyen konusunda endişe etmeden bayram tatilinin keyfine varmak isteyenler Cunda Fora Glamping’te mutluluğa erecek.”

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası’nda 20 dönüm zeytinlik alana kurulu, denize sıfır plajı ve özel iskelesiyle yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu Cunda Fora Glamping, bayram tatilinde farklı alternatif arayanların çözümü olacak.

Misafirlerini otel konforunda karavan ve bungalovlarda ağırlayan Cunda Fora Glamping doğanın her tonuna sahip olduğu eşsiz coğrafyasıyla akılları baştan alacak. Yetişkinler ve çocuklu aileler için özel olarak hazırlanan karavan ve bungalovlarda; duş, tuvalet, sıcak su, internet ,klima, televizyon bulunuyor.

Bayram sofralarının buluşma noktası Yannis restoran!

Kendi özel serasında yetişen doğal ürünlerini yine kendi restoranı Yannis’te kullanan Cunda Fora Glamping; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği seçenekleri ile misafirlerini özledikleri bayram sofralarıyla da buluşturacak. Cunda’nın özel lezzetleri ve Yunan mutfağı esintileri ile hazırlanan menüsü ile Yannis restoran şimdiden gözde olmuş durumda. Adanın efsanevi gün batımına şahit olmak isteyenler de Fora Sunset barda hem lezzete hem manzaraya doyacak.

İstanbul’dan 4 saat mesafede bulunan ve kişisel araçlarla ulaşımın kolayca sağlanabileceği Cunda Fora Glamping’te unutulmaz bir bayram tatil yapmak isteyenler detaylı bilgilere www.cundaforaglamping.com adresinden ulaşılabiliyor.