Haber Tarihi Tem 07,2020 13:57

MUTFAKTA THERMOMIX VARSA, SORBE ÇEŞİTLERİ HAZIRLAMAK SADECE BİRKAÇ DAKİKA!

“Soğuk tatlılar arasında ferahlatıcılığıyla kalpleri kazanan sorbe çeşitleri dondurmaya alternatif bir seçenek oluyor. Mutfağın uzmanı Thermomix, dakikalar içinde hazırlayabileceğiniz sorbe tarifleriyle dilerseniz sıcak yaz aylarında yemekten sonra meyve şöleninin keyfini çıkarmanıza, dilerseniz de misafirlerinize yemek öncesi veya arasında ağızlarını nötralize etmek için serin bir jest yapmanıza imkân sağlıyor. ”

Şeker öğütme, meyve doğrama ve buz parçalama fonksiyonları sayesinde Thermomix ile çeşitli sorbe tarifleri hazırlamak yalnızca birkaç dakika sürüyor.

12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapan çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, dijital ekranı sayesinde kullanıcılara yol gösteriyor, birbirinden lezzetle sorbe tarifleri için sadece malzemeleri karıştırma kabına koymanız yeterli oluyor.

Dondurulmuş meyve ve buzu 10 saniye gibi kısa bir sürede parçalayabilen Thermomix’in tarifleri arasında limonlu sorbe, sevdiğiniz meyvelerle kendi lezzetinizi yakalayabileceğiniz dondurulmuş meyveli sorbe, ananas, Hindistan cevizi yağı ve romun mükemmel kombinasyonunu sunan pina colada sorbeye kadar birçok çeşit bulunuyor.

Hazırladığınız sorbeyi çeşitlendirmek isterseniz de Thermomix karıştırma kabına önerilen miktarda süt ile birlikte eklediğinizde ise 10 saniyede milkshake’iniz içime hazır hale geliyor.

Vegan beslenmeyi tercih edenler ya da süt ve yumurtaya alerjisi olanlar için de süt ve yumurta içermeyen sorbe tariflerinin yer aldığı Thermomix, rehberli hazırlama özelliği ile ekrandaki talimatları adım adım izleyerek zahmetsizce mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir, Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için online tanıtım talep edebilirsiniz.