Haber Tarihi Tem 06,2020 17:59

L’unica Angel Oturma Grubu, zarif formuyla göz alıcı şıklığı dış mekanlara taşıyor

“Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan L’unica, sezonun yeni yıldızı Angel Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslarda zerafet rüzgarları estiriyor. Yumuşakoturumu ve zarif formuyla göz alıcı şıklığı dış mekanlara taşıyan Angel OturmaGrubu, özenli işçiliğinin yanı sıra tasarımındaki sade çizgileri ve modern detaylarıyla bulunduğu mekanları çekim merkezi haline dönüştürüyor.”

Prestijli tasarımlarıyla açık havaya konfor ve şıklıkkatanL’unica,yeni Angel Oturma Grubu ile 2020 ilkbahar-yaz sezonunun yıldızı olmaya aday.Bahçe, balkon ve teras gibidış mekanları çekim merkezi haline dönüştürecek Angel Oturma Grubu, yumuşacıkoturumu ve zarif görüntüsüyle göz alıcı bir şıklık sunuyor. Tasarımındaki sadeçizgileri ve modern detaylarıyla bulunduğu mekanlarla uyumu yakalayan AngelOturma Grubu, özenli işciliğiyle de dikkat çekiyor.

Dekorasyonda yalın bir ambiyans yakalamak isteyenlericezbeden Angel Oturma Grubu’na, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşabilirsiniz.