Haber Tarihi Haz 07,2020 10:52

YAZ AYLARINDA FERAHLATAN İÇECEKLER YAPMAK THERMOMİX’LE PARMAKLARINIZIN UCUNDA!

“Isınan havalarla birlikte içimizi ferahlatacak buz gibi içeceklere özleminiz arttıkça Thermomix imdadınıza koşuyor. Soğuk kahveler, smoothieler, frozenlar ve daha onlarca ferahlatan içecek şimdi Thermomix ile dakikalar içinde içime hazır oluyor.”

12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapan çok fonksiyonlu dijitalmutfak aleti Thermomix, parçalayarak karıştırma özelliği sayesindebuz, dondurulmuş meyve, kuruyemiş gibi sert gıdaları bile saniyeler içindeparçalayabiliyor, size birbirinden güzel soğuk içecek tariflerinin tadınıçıkarmak kalıyor.

Sağlıklı, kolay ve hızlı tarifler hazırlamak için,sadece profesyonel değil, aynı zamanda bireysel kullanıcıların da çok rahatçaçalışabileceği, çok yönlü bir alet olan ürün, dijital ekranı sayesindekullanıcılara yol gösteriyor, yönlendiriyor, karmaşık aletlerin zorluğuna yerbırakmıyor.

En sevdiğiniz meyvelerle kusursuz smoothieve frozenler sadece 1-10 dakikada hazır!”

İsterseniz limonlu frozen, isterseniz kırmızı meyveli smoothie ve hatta sağlıklı ve besleyici avokadolu ıspanaklı smoothie… Thermomix’in tarif kitapları ve dijital çipinde yer alan onlarca tarifi dakikalar için de hazırlayabilirsiniz. Siz sadece malzemeleri koyun,Thermomix meyveleri öğütsün, buzları parçalasın ve içeceklerinizi en kusursuz kıvama getirsin. İşte bu kadar kolay!

Üstelik Thermomix şefleri tarafından hazırlanan, daha önce test edilmiş tarifleri hazırlayabileceğiniz gibi, dilerseniz evde bulunan malzemelerle kendi içecek reçetelerinizi de oluşturabilirsiniz.

Soğuk kahve ve milkshake sevenlerdenseniz Thermomix tariflerini mutlaka denemelisiniz

Birbirinden lezzetli onlarca soğuk kahve ve milkshake tarifi, Thermomix ile dakikalar için de mümkün. Malzemeleri koyun ve sadece bir tuşla içeceğinizin hazır olmasını bekleyin. Üstelik 12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapabilen Thermomix’in öğütme ve parçalama fonksiyonları sayesinde kahvenizi kendiniz öğütebilir, kendi badem sütünüzü bile yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken tarifleri takip ederek ihtiyaç duyulan gıdaları karıştırma kabına yerleştirmeniz, bırakın gerisini Thermomix tamamlasın…

Basit yapısıyla dikkat çeken ürün, ürünle yapılabilecek 200 yemek tarifi içeren bir kitap ve tarif çipi ile birlikte teslim ediliyor.

Thermomix’i incelemek, yarattığı mucizeye tanık olmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.