Haber Tarihi May 07,2020 17:05

Teknolojiyi Seven Stil Sahibi Babalara Hediye Önerileri

“Stil sahibi babalar için şık görünmenin her detayı önemlidir. Zamansız ve sade çizgileri birleştiren Bloomsbury, babalar gününü şık ve teknoloji dostu aksesuarlarla karşılarken kullanışlı ve fonksiyonel hediye seçenekleri ile ön plana cıkıyor. Elimizden düşmeyen telefonlarımızı koruyacak ve kartlarımıza sahip çıkacak fonksiyonel bir hediye arayışındaysanız bloomsbury.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz…”

Babalar günü yaklaşırken şık ve teknoloji dostu aksesuar seçenekleri ile Bloomsbury, stil sahibi babalar için hediye alternatiflerini bir araya getiriyor.Yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretilen aksesuarlar görselliğin ötesinde işlevselliği ile öne çıkıyor. Şehir hayatının koşturmacasında babaların rutinlerini kolaylaştırmayı hedefleyen marka; kartlık, telefon kılıfı seçenekleri ile babalarımız için en kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor.

Bloomsbury iPhone Kılıfı

Fonksiyonel tasarımı derinin yumuşak dokusu ile telefonunuzu korurken tuşlara ve kameraya kolay erişimle pratik kullanım sağlayan Bloomsbury iPhone kılıfları, telefonu elinden düşürmeyen babalar için en şık ve kullanışlı hediye seçenekleri arasında yerini alıyor.

Bloomsbury Kartlık

Günlük kullanım için ideal şıklığı sunan altı bölmeli Bloomsbury kartlıklar stil sahibi babaların en gözde parçası olmaya aday… Günlük rutinimizde yanımızdan ayırmadığımız kartlıklar farklı renk seçenekleri ile babalarımın vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alırken en kullanışlı hediye alternatifi olarak da karşımıza çıkıyor. Ayrıca ürünlerin hepsi yüzde yüz gerçek deri ve el işçiliği ile üretiliyor…