Haber Tarihi May 05,2020 16:58

ACTIVIA PROBİYOTİK SMOOTHIE’LER İLE YAZI EVE GETİRİN

“Activia; Türkiye’de bir ilke imza atarak sadece meyve ve yoğurttan gelen şeker içeren yeni laktozsuz ‘Probiyotik Smoothie’leri ile sizi yazın rengarenk, pozitif dünyasına davet ediyor. Activia’nın sosyal medya üzerinden başlattığı kampanya kapsamında #YazıEveGetirdim hashtag’i ile evde yaz havası estiren keyifli içerikler paylaşılıyor. ”

Türkiye’nin lider probiyotik markası Activia, bir ilke daha imza atarak yeni ürünü ‘Probiyotik Smoothie’yi, 3 farklı lezzetiyle tüketicilerinin beğenisine sundu. İçeriğinde sadece meyve ve yoğurttan gelen şeker bulunan laktozsuz Activia Probiyotik Smoothie’ler, papaya, şeftali, havuç ve zerdeçallı; çilek, nar, goji, kuşburnu ve kırmızı pancarlı; avokado, kivi, aloe vera ve matchalı olmak üzere, sağlığa faydalı probiyotiklerle birçok lezzeti aynı şişede buluşturuyor.

Activia herkesi evde yaz havasına davet ediyor

Planladığıyaz temalı lansman partisini gündem sebebiyle iptal eden Activia, evde kaldığımız ve havaların ısınmaya başladığı bu günlerde, herkesi yeni‘Probiyotik Smoothie’lerin renkli dünyası ile evde iyi hissetmeye davet ediyor.Üstelik sosyal medya üzerinden başlayan kampanyanın sonunda paylaşılan fotoğraf ve videolar arasından çekilişle seçilecek 5 kişiye, mini Activia Yaz Paketi hediye edecek. Kampanyaya katılmak için#YazıEveGetirdim hashtag’iyle evinizde Activia Probiyotik Smoothie eşliğinde estirdiğiniz yaz havasını Instagram üzerinden paylaşmanız yeterli.

Danone Türkiye SütlüÜrünler Hakkında:

Mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet gösteren Danone, doğumdan yaşlılığa kadar hayatın her aşamasında beslenme ve sağlığı aynı çatı altında buluşturmaktadır. Bitki Bazlı ve Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet gösteren Danone Türkiye Sütlü Ürünler, Danone Sütlü Atıştırmalıklar, Activia,Danette ve Danissimo markaları ile sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olanara öğünlerde tüketime uygun sağlıklı ve lezzetli sütlü atıştırmalık alternatifleri sunmaktadır. Türkiye sütlü ürünler pazarına 1999 senesinde Danino’yu, 2000 senesinde ilk ambalajlı taze sütlü tatlı markası Danette’yi, 2005 senesinde ilk probiyotik sütlü ürünler markası Activia’yı sunan Danone Sütlü ürünler, inovasyonlarıyla ürün yelpazesi ile çocukluk çağından itibaren atıştırmalık alışkanlıklarında pozitif bir değişim yaratmayı hedeflemektedir. Çocuklarda olduğu kadar yetişkinler içinde sağlıklı ara öğün alternatifleri sunan Danone, 2019 yılında da Danone Pro+markasının lansmanını yaparak yüksek proteinli ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur.