Haber Tarihi Nis 07,2020 00:31

MACFit'le evde de spora devam edin

“Türkiye'nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya çağırıyor. MACFit'in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.”

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle (COVID-19) mücadelede bağışıklık sisteminin güçlü tutulması büyük önem taşıyor. Bundan dolayı düzenli sporun önemi bir kez daha gündeme geldi. Türkiye'nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya davet ediyor. MACFit'in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) evde spor yapmak isteyenlere canlı yayın üzerinden ulaşıyor.

MAC ve MACFit'in önde gelen eğitmenleri Aysun Düz, Erhan Tügen, Figen Yorgancıoğlu ve daha birçok eğitmenin her seviyeye uygun antrenman programları sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli olarak MACFit Instagram hesabından canlı olarak yayınlanıyor. Canlı yayınlanan dersler arasında Pilates, Animal Flow, HIIT gibi farklı antrenman çeşitleri bulunuyor. her gün farklı dersler canlı olarak yayınlanmaya devam ederken, özel antrenman videoları da sosyal medya ve Youtube hesaplarından paylaşılıyor.

İşte MACFit'in (macfitofficial) Instagram hesabındaki 06-12 Nisan haftasına özel antrenman programı:

Tarih

Sabah Antrenmanı -11:00

Akşam Antrenmanı - 18:00

Bugün

Pilates - Aysun Düz

Hii&Core - Figen Yorgancıoğlu

Yarın

Cardio Kickbox - Mine Yılmazbilek

Nike Superrep Hiit Workout - Figen Yorgancıoğlu&Fehmi Özdemir

8 Nisan Çarşamba

Pilates - Aysun Düz

Full Body Workout – Kadir Sönmez

9 Nisan Perşembe

Nike Superrep Hiit Workout - Figen Yorgancıoğlu&Fehmi Özdemir

Cardio Dance - Mine Yılmazbilek

10 Nisan Cuma

Pilates - Aysun Düz

Yoga – Özlem Akkaş

11 Nisan Cumartesi

Funtctional Training - Yener Kahraman

Pilates – Fatoş Albayrak

12 Nisan Pazar

Yoga - Seda Erkman

Hiit Cardio – Erhan Tügen&Kazım Tülbentçioğlu