Haber Tarihi Ağu 05,2019 09:23

Yaz Sıcaklarında Kendiniz ve Bebeğinizin Cildi İçin Önleminizi Alın!

“Hidroten ile yetişkinlerde Multi Nemlendirme, Bebeklerde Multi Koruma Multi Nemlendirici Hidroten Nemlendirici Bakım Kremi ve Onarıcı Bakım Merhemi ile kuruyan, kızaran, çatlayan bölgelere özel bakım yaparak yaz sıcaklarında vücudun artan nem ihtiyacını karşılayın. ”

Hidroten Onarıcı Bakım Merhemi, zengin içeriğiyle cilt için yoğun ve uzun süreli nemlendirme sağlayarak Jojoba yağı ile kuruluğun giderilmesine yardımcı olurken Provitamin B5 cildin kendini yenilemesini hızlandırır. Çok kuru ciltler ile diz, dirsek ve topuk gibi bölgelerin bakımı için uygundur. Hidroten Onarıcı Bakım Merhemi’ni ekstra bakıma ihtiyaç olan, kuruyan, kızaran, çatlayan, gerginleşen cilt bölgelerinde günde bir ya da iki kez uygulayabilirsiniz.

Hidroten Nemlendirici Bakım Kremi, lavanta kokulu formülü ile cildi nemlendirir ve rahatlatır. Provitamin B5 cilde parlaklık ve esneklik katar. Jojoba yağı ile kuru cildin yapısının düzeltilmesine yardımcı olur. Günlük kullanım için uygundur. Hidroten Nemlendirici Bakım Kremi kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülür ve deriden hızlıca emilir. Hidroten Nemlendirici Bakım Kremi’ni günde bir ya da iki kez el, yüz ve vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Multi Onarıcı Hidroten Pişik Kremi ile bebeğinizin bezini değiştirirken içiniz rahat olsun…

Paraben içermeyen Hidroten Pişik Kremi 5’li zengin formülü ile yaz sıcaklarında pişik oluşumunun önlenmesini yardımcı olurken cildin nemli, yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlar. Lesitin ve shea içeren formülü ile koruma sağlar. Her bez değişiminde kuru cilde uygulanır. Hassas ciltlerde dermatolojik olarak test edilmiştir.