Haber Tarihi Mar 29,2019 17:39

FİNANS SEKTÖRÜNÜN EN İYİLERİ SARDIS AWARDS’TA YARIŞACAK!

“Finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlarının en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Awards için başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek Sardis Awards’ta sekiz farklı kategoride finans dünyasının en iyi projeleri ödüllendirilecek.”

Adını Manisa’nın Salihli İlçesi, Sart beldesi sınırları içerisinde yer alan ve sikkenin doğum yeri olan Sardes Antik Kenti’nden alan Sardis Awards’a finans sektörünün yoğun ilgisiyle başvurular alınmaya devam ediyor. 13 Haziran 2019 Perşembe akşamı bu yıl ilk kez düzenlenecek törende finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşların en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarıları ödüllendirilecek.

MediaCat’in ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyonda ‘Ürün ve Hizmet İnovasyonu’, ‘Dijital Pazarlama’, ‘Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi’, ‘Ekosistem Stratejisi’, ‘Kurum İçi İnovasyon’, ‘Entegre İletişim’, ‘Pozitif Sosyal Etki’, ‘İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları’ olmak üzere sekiz farklı kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Sardis Awards’ta dereceye girenler; finans sektöründeki şirketleri temsil eden üst düzey yöneticiler, finans sektörüyle ilişkili teknoloji yazarları, akademisyenler, araştırmacılar ve finans sektöründe etki yaratmış girişimcilerden oluşacak, bankacılık sektörünün duayeni Sayın Akın Öngör’ün başkanlığındaki jüri üyelerinin oylarıyla belirlenecek.

Finans Dünyasının Tüm Aktörleri Sardis Awards’ta Buluşuyor

10 Mayıs 2016 – 10 Mayıs 2019 tarihlerini kapsayan projelerin yarıştığı organizasyonun tüm kategorilerine; bankalar, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, varlık yönetimi şirketleri, sermaye piyasası kuruluşları, finansal kiralama şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve diğer kuruluşlar (finans kuruluşları ile iş birliği yapan diğer sektörlerden -yazılım, bilişim, telekom, perakende, hizmet sağlayıcı- şirketler) başvurabiliyor. Ajanslar ise sadece Entegre İletişim Bölümü’ne reklam veren şirketleri ile beraber ortak başvuru yapabiliyor.

Yarışmaya 10 Mayıs 2019 tarihine kadar sardisawards.com üzerinden online olarak katılım sağlanabiliyor.