Haber Tarihi Mar 14,2019 13:42

Delphix Ortadoğu ve Afrika distribütörünü Türkiye'den seçti

“Accuras, veri sanallaştırılması alanında dünya devlerinin tercihi olan Delphix ile işbirliğini genişleterek markanın Türkiye, Orta Doğu ve Afrika distribütörü oldu.”

Şirketlere ihtiyaçlarına özel geliştirdiği çözümler ile fark yaratan Accuras , veri sanallaştırılması alanında dünya devlerinin tercihi olan Delphix ile işbirliğini genişleterek markanın Türkiye, Orta Doğu ve Afrika distribütörü oldu.

Dünyanın önde gelen veri sanallaştırma şirketi Delphix, Accuras ile Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesi distribütörlük anlaşması imzaladı.  Bu işbirliği çerçevesinde Accuras, Delphix ‘in Orta Doğu ve Afrika bölgesinde bütün kurumsal satış, kanal satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürütecek ve Türkiye’nin Delphix için bölgeyi hedefleyen bir ihracat üssü olmasını da sağlayacak.

Yazılım ve donanıma uyarlanmış çözümlerle şirketlerin dijital yetkinliklerini geliştirmesine destek olan Accuras, 2016 yılından bu yana Delphix’in Dinamik Veri Platformu’nun Türkiye’de birçok kuruma satış ve kurulumunu gerçekleştiriyor. Accuras, bu konudaki yetkinliğini genişleterek, dönüşümsel DataOps, Veri Yönetimi, Veri Koruma ve Veri Yönetişimi çözümlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Delphix’in veri ekiplerine, operasyonel veriye ulaşımı hızlandırmalarını ve veri uyumluluğu risklerini önemli ölçüde azaltmalarını sağlayan özelleştirilmiş, üretim kalitesi yüksek veri ortamlarına self servis erişimi sağlayan çözümü Türkiye’nin veri koruma yasasına (KVKK) ve  Avrupa Birliği Veri Koruma Düzenlemesi (GDPR) ile  uyumu destekliyor.  

Delphix’i zirveye taşıyacak

Delphix ‘in bütün ürün portföyünün bölge satışını kapsayan distribütörlük anlaşması hakkında bilgi veren Accuras Genel Müdürü Ercan Eray, bu anlaşma ile Türkiye’nin teknoloji ihracatına Accuras olarak ciddi katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. Delphix markası ve teknoloji yaklaşımı oldukça güçlü ekibi ile çalışmanın müthiş bir keyif ve deneyim olduğunu vurgulayan Eray, “2016’dan bu yana Delphix çözümleri ile sadece dijitalleşme yolundaki Türk şirketlerinin verilerinden daha fazla faydalanmasını sağlamakla kalmadık; aynı zamanda tecrübeli Delphix ekibi ile birlikte çalışarak hızlı uygulama ve satış sonrası destek konusunda gerçek bir fark yarattık. Bugün bu verimli ilişkiyi tüm Orta Doğu ve Afrika için bir adım daha ileri götürmek için  gerçekten heyecanlıyız. Gelişmekte olan ekonomiler olarak hem Türkiye hem de Orta Doğu ve Afrika bölgesinin Delphix çözümleri için büyük fırsatlar barındırdığına inanıyoruz. Markayı bölgedeki distribütörü olarak zirveye taşımak için sabırsızlanıyoruz. Delphix çözümleri, kapsamlı yetenekleri, sağlam API'ı ve temelde çok iyi tasarlanmış teknolojisi sayesinde zaten birçok büyük şirket tarafından tercih ediliyor. Hedefimiz, bölgedeki marka bilinirliğini artırarak satış hacmini iki katına çıkarmak” dedi.