Haber Tarihi Mar 12,2019 13:10

En iyi çocuk dostu otel seçilen Ela’da, May Fest ile çocuklara mutluluk garanti!

“Çocuk dostu otelcilikteki başarısı uluslararası ödüllerle tescillenen Ela Quality Resort Belek, mayıs ayında çocuklara yönelik yine muhteşem bir müzik festivaline imza atacak. Ela Quality Resort Belek’e adım attıkları andan itibaren kendilerini önemli ve özel hisseden çocuklar, 1-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Ela MayFest ile Leonid Agutin Müzikal Festivali ile eğlencenin tadına varacak. O Ses Rusya’nın ünlü jüri üyelerinden Leonid Agutin’in sahibi olduğu müzik okulu olan “Agutin School” iş birliğinde hayata geçecek.”

Quality Management Awards’da “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Çocuk Etkinlik Oteli” ödülü ile başarısını taçlandıran ve “En iyi çocuk dostu” oteli seçilen Ela Quality Resort Belek, ev sahipliğini yapacağı festivalde kapılarını tüm misafirlerine açacak.

Festival kapsamında Ela Quality Resort Belek muhteşem etkinliklere sahne olacak. Çocuklar gündüzleri vokal, dans, oyunculuk, fotoğrafçılık ve moda sınıfları ile eğlenirken öğrenecek, akşamları da konserler, fashion show’lar, jam-sassion ve partilerle unutulmaz anlar yaşayacak.

Everland Q ile tüm aile tatilin keyfini sürüyor

Ela Quality Resort Belek’te kendilerine ait resepsiyonda karşılanan çocuklar Everland Q’ da ki gündüz ve gece aktiviteleriyle tatil boyunca ailelerine ihtiyaç duymadan keyifli vakit geçiriyor. 01-17 yaş grubu konuklarına unutulmaz bir tatil keyfini yaşatan Everland Q eğlence merkezinde bulunan, Akdeniz’in ilk çocuk şehri Q City ile meslekleri deneyimliyorlar. Q City gördüğü yoğun ilgi ile; Moda Evi, Hastane, Dişçi ve İtfaiye birimlerine ek olarak şehri daha da büyütüyor ve bu yıl Uzay Merkezi, Banka ve Dondurma Fabrikası ile çocukların tatil eğlencesini garantiliyor.