Haber Tarihi Eki 03,2018 09:45

ZAO, Antalya’da…

“Suna Dumankaya ve Dr. Tolga Temel’in sağlık ve güzellik alanındaki deneyimlerini fonksiyonel tıp, fitoterapi, mezoterapi alanlarındaki bilgi birikimleriyle birleştirerek Lara’da hizmete açtığı Venüs Natural Life, 13 Ekim’den itibaren ZAO’nun Antalya’daki buluşma noktası oluyor. ”

Dünya makyaj sektöründe %100 doğal ve organik olduğunu belgeleyen 8 sertifikaya sahip tek makyaj markası ZAO, Antalya’da… 

“Bambudan gelen güzellik ve doğallık” temasıyla Zen ve Tao felsefesi ile yola çıkan ve 4 yıl önce Türkiye pazarına giriş yapan Fransız organik makyaj markası ZAO, Türkiye yapılanmasını yeni temsilcilikleriyle güçlendiriyor. İstanbul ve Ankara’da bulunduğu satış noktalarından sonra Antalya’da da güzelleşirken cildini besleyip korumak isteyen tüm kadınlarla buluşacak. İstanbul’da Nişantaşı Brandroom, Ankara’da Harvey Nichols gibi A plus mağazalarda bulunan ZAO, Etiler ve Çırağan Happy Nest Organik mağazaları ile önemli sağlık merkezlerinden sonra Antalya’da da satış noktasını hizmete açıyor.

Suna Dumankaya & Dr. Tolga Temel’in kurucusu olduğu doğal güzellik uygulamaları, cilt ve vücut bakımları ve sağlıklı yaşam hizmetleri veren Venüs Natural Life, 13 Ekim’de yapılacak lansman ile ZAO’nun Antalya’daki buluşma noktası oluyor.  

Merkezlerindeki kullanılan tüm ürünlerin doğal ve organik olması nedeniyle ZAO’yu tercih ettiklerini söyleyen Venüs Natural Life kurucusu Dr. Tolga Temel, ZAO ile yaptıkları işbirliğinden dolayı çok mutlu olduklarını aktardı.  ZAO ile birlikte müşterilerini makyaj alanında da organik ve doğal ürünlerle buluşturacaklarını belirten Temel, “Yaptığımız işbirliği sayesinde, Suna Dumankaya’nın geliştirdiği doğal cilt bakım ürünlerini ZAO ürünleri ile tamamlayacağız” dedi. 

DÜNYANIN VE TÜRKİYE’NİN 8 SERTİFİKALI TEK ORGANİK KOZMETİK MARKASI

Premium Organik sertifikası, Cosmetique Charte Cosmebio (BIO) sertifikası, ECOCERT sertifikası, Vegan sertifikası, Cruelty-Free International sertifikası, %100 Naturel sertifikası ve Rechargeable Refillable sertifikası olan ZAO, gluten alerjisi bulunan çölyak hastalarının rahatlıkla kullanımını kanıtlayan Gluten Free sertifikası ile Dünya Kanser Araştırma Derneği’nin desteklediği Campaign for Safe Cosmetics’ten güvenilirlik sertifikasına sahip bulunuyor. 

8 sertifikaya sahip dünyanın ve Türkiye’nin tek organik kozmetik markası ZAO’nun %100 doğal ve organik ürünleri, derinin onarımına yardımcı olmak üzere bambudan elde edilen organik silis içeriğiyle bağ dokusunu güçlendirerek, kolajen ve elastin yapısını destekliyor. Hem antiseptik ve hem de anti bakteriyel özellikteki mikronize gümüş tozu bulunan ZAO Organik ürünlerinde parabenler, fenoksietanol, mineral yağ, parafin, polisorbat, EDTA, BHT, BHA gibi kimyasalların hiçbiri kullanılmıyor. 

HEM GÜZELLEŞİN HEM GÜNEŞLENİN

İçeriğinde petrokimya endüstrisine ait hiçbir maddenin bulunmadığı Fransız organik makyaj markası ZAO, yaz günlerinde geniş renk paletiyle güzelleştirirken cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyor. ZAO Organik makyaj ürünleri, gece yatmadan makyaj çıkarma zahmetine son verdiği gibi yaz günlerinde güneşten koruyucu özelliğiyle korkusuzca güneşlenmeyi sağlıyor. 

DERMATOLOJİ DOKTORLARINDAN TAM NOT…

ZAO ürünleri, Türkiye’de klinik çalışmalar sonrası başarılı bulunarak dermatoloji uzmanı doktorlardan tam puan alıyor. Organik olma özelliğiyle hassas, akneli veya atopik bir cilde sahip olan herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir kozmetik markası olan ZAO, dünyanın birçok ülkesindeki SPA merkezleri tarafından tercih edilirken, Türkiye’de de birçok güvenilir hastanenin reçetelerinde yer alıyor.

ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR

Türkiye distribütörlüğünü Elit Farma İlaç Dermakozmetik Ltd. Şirketi’nin yaptığı ZAO’nun ürün yelpazesi oldukça geniş. ZAO bu yılın başında makyaj ürünlerine ilaveten tırnak ve yüz temizleme ürünlerini de ürün gamına ekledi. 

ZAO’nun ürün yelpazesinde; Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilmiş İpeksi Fondoten, Yoğunlaştırılmış Fondoten, Cilt Aydınlatıcı; organik nar yağı ile zenginleştirilmiş Lipstick çeşitleri, Parlatıcı Rujlar, Kapatıcı Stick, talk mineralleri içermeyen Allıklar, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için çok uygun olan Eye Liner ve Yapılandırıcı Mascara; mat görünüm için organik pirinç tozu ile formüle edilmiş Eye Shadow, organik shea yağı ile zenginleştirilmiş Göz, Dudak ve Kaş Kalemi, organik kako yağı ile formüle edilmiş Lipgloss ve Lipbalm ve kullanımı kolay ve doğal ürünlerden üretilmiş çok sayıda fırça çeşidi bulunuyor. 

Aynı zamanda ZAO’nun temizleme grubunda ise makyaj temizleme yağı, makyaj çıkarma sütü, miselar su, makyaj temizleme köpüğü ve aseton içermeyen tırnak cilası çıkarıcı da yer alıyor.