Haber Tarihi Eyl 24,2018 14:31

Türkiye’nin en yaygın emlak pazarlama şirketi şimdi İngiltere emlak piyasasında

“Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran Turyap, busene 33. yaşını dolduruyor. Yurt içi veyurt dışında 300’ü aşkın temsilcilik ağı bulunan firma 2018 itibariyle yurtdışı yatırımlarına da ağırlık vermiş durumda. KKTC, ABD, Azerbaycan, Hollanda,İspanya, Romanya ve Yunanistan’da temsilcilikleri bulunan firma BirleşikKrallık genelinde yaptığı master franchise anlaşması ile İngiltere emlaksektörüne iddialı bir giriş yapıyor.”

Türkiye’nin markası İngiltere’de

Londra Wood Green bölgesinde açılacak olan yeni temsilciliğin yanı sıra Ekim 2018’den itibaren faaliyete başlayacak olan TURYAP Birleşik Krallık Master Franchise Temsilciliği,  Birleşik Krallık Bölgesinde TuryapTemsilciliklerinin açılması ve hızlı bir şekilde operasyona geçilmesi konusundaTürkiye’de bulunan firmanın merkezi ile koordineli çalışmalarda bulunacak.

Turyap Yurtdışı Franchise yetkilisi Eda Özcan yaşanangelişmeler için;

TURYAP Ailesi olarak Türk Bayrağını ve Turyap markasınıyurtdışında başarı ile temsil etmenin gururunu taşıyoruz, bu gelişme ile artıkİngiltere’de markamızın temsilcisi olmak isteyenlere daha hızlı ve konforluhizmet verebileceğiz. Önümüzdeki dönem için körfez ülkeleri de hedefimizde.Gayrimenkul yatırımı dünyanın her yerinde çok büyük değer taşıyor ve herkesgüvenle yatırım yapmayı hak ediyor dedi.