Haber Tarihi Sep 27,2022 17:38

TotalEnergies Bursa’da daha da güçleniyor

“Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies Turkey Pazarlama, pazardaki konumunu yeni iş birlikleriyle daha da güçlendirmeye devam ediyor.”

Şirketin Bursa’daki yeni madeni yağlar distribütörü Bekiroğlu Pazarlama oldu. Mayıs 2022 itibarıyla başlayan iş birliği kapsamında, TotalEnergies ve ELF markalı madeni yağların satış, pazarlama ve dağıtımı Bekiroğlu Pazarlama tarafından yapılacak. Sektörde yaklaşık on yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Bekiroğlu Pazarlama, TotalEnergies ile başlayan bu yeni iş birliği sayesinde hızlı tüketim sektöründe başarıyla distribütörlüğünü yaptığı güçlü markaların yanına TotalEnergies ve ELF markalı madeni yağların satış, pazarlama ve dağıtımını da ekliyor.

TotalEnergies Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Mehmet Selçuk, yeni iş birliğine ilişkin “TotalEnergies Turkey Pazarlama olarak İzmir Menemen’deki en üst düzey uluslararası ve yerel standartları karşılayan madeni yağ harmanlama tesisimizde yılda yaklaşık 50 bin ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini yapıyoruz. Son teknoloji ürünlerimizi daha fazla kullanıcıya ulaştırma hedefimizi, Bursa ve çevresinde Bekiroğlu Pazarlama ile yaptığımız iş birliği ile daha ileriye taşıyoruz. Uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapan Bekiroğlu Pazarlama’nın bölgedeki tecrübesi ve hizmet kalitesinin iki tarafa da değer katacağına ve hem müşteri sayımızı hem de müşteri memnuniyetimizi daha da artıracağına inanıyoruz” dedi.