Haber Tarihi Jun 20,2022 18:17

L’unica ile hayat dışarıda yaşanıyor

““Hayat dışarıda” mottosuyla dış mekân dekorasyonuna güçlü stil dokunuşları katan L’unica, Greece Oturma Grubu ile açık havada şıklığın ve konforun tanımını değiştiriyor. Yeni yaşam formlarına uyum sağlayan tasarımıyla öne çıkan Greece Oturma Grubu, açık havada bir araya gelip zaman geçirmenin en keyifli halini sunuyor. ”

Şıklığı ikonik bir tasarım anlayışıyla harmanlayan L’unica, Greece Oturma Grubu ile geçmişi ve bugünü buluşturan zamansız bir stil oluşturmayı sağlıyor. Göz alıcı atmosferiyle bahçe, balkon ve teras gibi açık hava mekânlarını özel bir alana dönüştüren Greece Oturma Grubu, farklı hava koşullarına karşı dayanıklı materyalleriyle uzun yıllar sağlam kalmayı başarıyor. Dış mekân mobilya kimliğine yeni bir kimya kazandıran bu tasarım, açık havada kalabalık misafirler ağırlamak isteyenler için de ideal bir seçenek sunuyor. Konforlu minderleri, oturma alanları için rahat bir deneyim sunarken ergonomik dizaynı ise uzun saatler keyifli bir sohbetin en şık eşlikçisi oluyor.

Greece Oturma Grubu’na L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.