Haber Tarihi Ara 10,2018 15:40

TAİDER "Aile İçi İletişim ve İlişki Yönetimi" Eğitimi Düzenliyor

“TAİDER Akademi, aile işletmelerine aile içi ilişkilerin yönetiminde ve olası sorunların çözümünde yenilikçi yaklaşımlar geliştirmelerine katkı sağlayacak "Aile İçi İletişim ve İlişki Yönetimi" eğitimini 13 Aralık’da İstanbul’da gerçekleştirecek. ”

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği,Türkiye’deki aile işletmelerinin sürdürülebilirliğini desteklemek ve nesiller boyu gelişerek daha sağlıklı ve kalıcı büyümelerine destek olmak amacıyla “aile boyutuna” odaklanan TAİDER Akademi eğitimlerine, 13 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenecek “Aile İçi İletişim ve İlişki Yönetimi” ile devam ediyor.

Aile şirketlerinin özgün ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanmış TAİDER Akademi Eğitimleri geleceğe yönelik güçlü ve yenilikçi adımlar atma yolunda benzer süreçlerden geçen aile işletmelerinin deneyimlerinin paylaşılmasına da ayrıca önem vermekte. 13 Aralık’ta düzenlenecek eğitimin ardından katılımcılar enerji sektörünün lider firmaları için depolama tankları ve anahtar teslim tesisler üreten CRYOCAN firması Urhan Ailesi temsilcileri ile atölye çalışmasında bir araya gelecekler.

Tarih: 13 Aralık 2018, Perşembe

Saat: 09. 30- 18.30

Yer: InterContinental Otel,İstanbul

Eğitim tüm aile şirketi sahipleri ve gelecek nesillere açıktır.